Anasayfa

     Hakkımızda

     Resim Galeri

       İletişim
AY TİCARET


AY TİCARET HER NEVİ HURDA METAL TİC.

    1989 da Pendik Yeşilbağlar mah. Çınar Sok. No:11 tarihinde ticari hayatına başlamış olan firmamız AY TİCARET HER NEVİ HURDA METAL TİC. Hurda Demir,  Hurda Demir Talaşı, Hurda Sac Paket, Dkp Malzeme Ereğli sac ürünleri, Pik ( Döküm ) Fabrika yapı yıkımları, Gemi Bozum, Sarı Bakır, Yumuşak Alüminyum, Sert Alüminyum, Krom gibi her türlü hurda alımıyla ilgili faaliyette bulunan köklü bir kuruluştur.

    Firmamızın ana faliyet alanı, hurda ticareti hurdacılık, hurda metal alımı, her türlü hurda alımı ve satımıdır. Firmamız 1996 yılında taşındığı yeni yerinde (Esenler Mah. San. Cad. No: 43) hizmetlerine devam etmektedir. Toplamda 1700 m² alanda ve kendi yerine sahip firmamız, Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından her Türlü hurda alımı yapmaktadır. Hurdalarınızı yerinizden alıp ve Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve tam zamanında teslim etmek genel prensibimizdir.
Hemen Arayın!

0 216 307 55 18
Powered by OZTURK  www.kuvve.com
Hakkımızda
Etiketler
hurdacı hurda demir hurda metal hurda bakır hurda merkezi hurda borsası hurdacılar ikinci el makina ikinci el iş makinaları hurda çeşitleri geri dönüşüm ikinci el elektrik malzemesi ikinci el fabrika alımı hurda alımı hurda satımı ikinci el inşaat malzemesi ikinci el fabrika